VPIS OTROK NOVINCEV za šolsko leto 2020/2021 bo potekal od 2. do 13. marca 2020, na upravi vrtca, Kajuhova ulica 5, Celje.

Vloga za vpis je na voljo na spletni strani (tukaj) in na upravi vrtca od ponedeljka, 2. 3. 2020.

Vlogo za vpis otroka novinca, oddate v samo enega izmed javnih vrtcev v Mestni občini Celje.

Vlogo oddate:

• starši, ki otroka prvič vpisujete v vrtec,
  • starši otroka, ki je na centralnem čakalnem seznamu v šolskem letu 2019/2020.

Prosimo, da poleg vloge za vpis izpolnite tudi točkovnik, kateremu je potrebno priložiti naslednja dokazila:

• zaposleni – potrdilo o zaposlitvi (z žigom in podpisom delodajalca na marec 2020),
  • samostojni podjetniki – izpis iz Poslovnega registra Slovenije, marec 2020,
  • študenti – zadnje potrdilo o vpisu za šol. leto 2019/2020,
  • v primeru invalidnosti enega izmed družinskih članov, pa priložite odločbo pristojne institucije.

Starši lahko vpis opravite osebno na upravi vrtca,  Kajuhova ulica 5 ali pa vlogo z dokazili pošljete po pošti.