VPIS OTROK NOVINCEV za šolsko leto 2021/2022 bo potekal od 1. do 12. marca 2021,

vsak delovni dan od 7. do 15. ure

v enoti Luna, Ljubljanska cesta 48, Celje (zaradi ukrepov za preprečevanje epidemije) – pisarna svetovalne delavke Sanje Slapar.

Vloga za vpis bo na voljo na spletni strani (tukaj) in na upravi vrtca od petka, 26. 2. 2021.

Vlogo za vpis otroka novinca, oddate v samo enega izmed javnih vrtcev v Mestni občini Celje.

Vlogo oddate:

• starši, ki otroka prvič vpisujete v vrtec,
  • starši otroka, ki je na centralnem čakalnem seznamu v šolskem letu 2020/2021,
  • starši otroka, ki ste vlogo oddali po zadnjem javnem vpisu (otrok ni na centralnem čakalnem seznamu pač pa na evidenčnem seznamu vrtca in ni bil sprejet).

Prosimo, da poleg vloge za vpis izpolnite tudi točkovnik, kateremu je potrebno priložiti naslednja dokazila:

• zaposleni – potrdilo o zaposlitvi (z žigom in podpisom delodajalca na marec 2021),
  • samostojni podjetniki – izpis iz Poslovnega registra Slovenije, marec 2021,
  • študenti – zadnje potrdilo o vpisu za šol. leto 2020/2021,
  • v primeru invalidnosti enega izmed družinskih članov, pa priložite odločbo pristojne institucije.

Starši ali skrbniki lahko vpis opravite osebno pri svetovalni delavki na Ljubljanski cesti 48 ali pa vlogo z dokazili pošljete po pošti. Vloge ne pošiljajte po e-pošti.

Vrtec lahko sprejme otroka, ko je dopolnil starost najmanj enajst mesecev, če starši ne uveljavljajo več pravic do starševskega dopusta v obliki polne odsotnosti z dela. Pogoj za vključitev otroka je tudi cepljenje po obveznem programu – razen v primeru, da za necepljenje obstaja medicinski razlog.

Starši, katerih otrok že obiskuje Vrtec Tončke Čečeve ali Vrtec Zarja, in želite otroka vključiti v Vrtec Anice Černejeve, ne oddate Vloge za novince, temveč na vlogi za stare varovance za šolsko leto 2021/2022 (dobite jo pri otrokovem/i vzgojitelju/ici), le označite želeni vrtec in vpišite enoto.

Veselimo se sodelovanja z vami.

Vanja Krašovic, ravnateljica