Spoštovani starši!

Epidemija, zaradi katere smo tudi vrtci zaprti in bomo ostali še kar nekaj časa, je v življenje vseh nas prinesla številne spremembe. Marsikatera družina se je zaradi nastalih razmer znašla tudi v finančni stiski. Iz tega razloga se je Mestna občina Celje odločila, da za predšolske otroke iz socialno ogroženih in drugih družin, ki so se znašle v težkem položaju in bi njihovi predšolski otroci ostali lačni, zagotovi obroke hrane.

Starše našega vrtca, ki iz finančnih razlogov ne morejo otrokom zagotavljati toplega obroka, zato pozivamo, da to sporočijo na tel. št. 03 428 64 50, na kateri bodo dobili tudi vsa nadaljnja navodila za prevzem toplega obroka.

S spoštovanjem,                                                                                                                                                                                  Vanja Krašovic, ravnateljica