Mestna občina Celje, v sodelovanju z Zavodom Celeia Celje, nas je tudi letos povabila k sodelovanju pri praznični okrasitvi mesta z lampijoni, ki so nameščeni na Savinjskem nabrežju.

Lampijone so ustvarili:

• skupina Natalije Zvonar in Blanke Goličnik, starost otrok  5 – 6 let

Zapisali so: »So poti, ki vodijo v nove kraje, so poti na katerih se marsikaj doživi, so poti, ki vodijo v nova spoznanja  in so poti, ki vodijo v srca ljudi.

Izdelali smo lampijon prazničnih lučk, katere bodo osvetljevale poti dobrih ljudi.«

•  skupina Petre Jesenek in Simone Firšt, starost otrok 5 – 6 let

Zapisali so: »Z roko v roki za mir na SVETU.«

•  skupina Klavdije Kveder in Natalije Kovač, starost otrok 4 – 6 let

Zapisali so: »V decembru naj sneži sreča, v srcih naj bo ljubezen in čarobnost prazničnih dni naj vse nas objame!«

• skupina Andreje Marguč, starost otrok 5 – 6 let

Zapisali so: »Naj lučke zasvetijo, otroke presenetijo,  v srca naših družin, praznično veselje pripeljejo. Lepe misli in najlepše želje v naše domove pričarajo.«

• skupina Lavre Magdič in Rajke Miladinović, starost otrok 3 – 6 let

Zapisali so: »Na praznični mizi svečka gori, v našem domu mir nam želi.«

•  skupina Larise Oblak Vrešak in Nežke Červan, starost otrok 4 – 6 let

Zapisali so: »Novo leto je kot bel nepopisan list … Pobarvaj ga s sanjami, posuj z ljubeznijo, popiši z neverjetnimi dosežki in okrasi s čudeži.

•  skupina Lucije Kolar in Natalije Slodej, starost otrok 4 – 6 let

Zapisali so: »Čudeži obstajajo! Le verjeti je treba vanje. Naj bo novo leto polno čudežev za vse.